Sıkça Sorulan Sorular

Çevre Şikayet > Sıkça Sorulan Sorular
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Çevre Şikayet, çevre sorunlarını veya duyduğunuz memnuniyeti en kısa ve kolay yoldan ilgili kamu ve yerel yönetim birimine iletmenizi sağlayan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, kullanıcı dostu, mobil şikayet uygulamasıdır.

Çevre Şikayet, bildirimlerinizi hızlı bir şekilde ilgili bölgenin kamu ve yerel yönetim birimine ait portal üzerine yönlendirir. Uygulama aracılığı ile şikayet veya memnuniyet durumu ilerleyişi hakkında kullanıcıya bilgi sunulur.

Çevre Şikayet uygulamasını hem iOS hem de Android cihazlarda kullanabilirsiniz. Uygulamaya erişmek için App Store ve Google Play Store mağazalarını ziyaret edebilir ve uygulamayı ilgili mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bildirimleriniz, aldığınız gönderim onayı ile hemen yetkililere iletilir. Bildirimlerinize alacağınız geri bildirimler, bildirimde bulunduğunuz yerel yönetimin uygulamayı kullanma durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yerel yönetimlere uygulamayı kullanmaları doğrultusunda talepte bulunabilirsiniz.

Çevre Şikayet tamamen ücretsizdir. Tüm vatandaşlar ücretsiz olarak şikayetlerini veya memnuniyetlerini bildirebilir ve topluluk etkinliklerine katılabilir.

Uygulama içinde gönderim yaptığınız bildirimlerin durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Yetkililere mesaj gönderebilirsiniz. Bildiriminiz ile ilgili yapılan güncel işlemleri bildirimlerin güncel durumların izleyebilirsiniz.

Çevre Şikayet ile yerel yönetimlerin sorumluluğunda olan her türlü sorunu veya memnun kaldığınız durumu bildirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Yine de sorunuz mu var?

SSS sayfasında sorunuzun cevabını bulamadıysanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.